BAZALT

İşkar Madencilik

Videolar

Bazalt Mucarta Nasıl Yapılır?

Bazalt Mucarta Yapımı

Bazalt mucartalı, bazalt kumlu, bazalt patinatolu, bazalt bordür, üretimini İŞKAR MADENCİLİK olarak hem yurt içinde hem yurt dışında yapmaktayız. Bazalt sert bir mineraldir ve granitler kadar sert ve dayanıklıdır. Elimizdeki makineler ile istediğiniz ebatlarda taş üretimini projeleriniz için yapmaktayız.

İşkar Madencilik

Bazalt Patlatma Taşı Nedir?

Bazalt Patlatma Taşı

Bazalt patlatma taşı üzerinde çıkıntılar olan, 3 boyutlu bir taştır. Bazalt patlatma taşı genel olarak şuralarda uygulanır. Bazalt dış cephe kaplamaları, bazalt şömine kaplaması, bazalt barbekü kaplama, bazalt çeşme kaplamaları ve benzeri. 

 

İşkar Madencilik

Bazalt uygulama alanları nelerdir?

Bazalt Uygulama Alanları

Uygulama örneklerinden bazıları; honlu ve kumlu bazalt, mucarta+patine bazalt, kumlu ve taraklı bazalt, taraklı rampa kampalama için bazalt, honlu blue stone, patine  emprenyeli laluna, slim perdah laluna, fırçalı blue stone, cilalı blue stone, bazalt basamak ve plaktaş patineli, ağaç desenli patineli bazalt, antik bazalt, podima ile bazalt birleşimi, blue stone basamak, rakkase bazalt, bazalt basamaklar, bazalt aralıklı adım taşları, çarpma bazalt, taraklı ve kumlu bazalt, eskitme bazalt parkesi, 3 boyutlu bazalt, iç mekan bazalt, bazalt yol ve yaya kaldırımı, bazalt şık şömine kaplama, patineli bazalt, bazalt küpeşte, bazalt korkuluk, bazalt çiçeklik, bazalt süs havuzu, bazalt kurangelez çerçevesi, bazalt adım taşı, bazalt süs havuzu veya su oyunları, bazalt mekanik kaplama, bazalt cnc işleme, bazalt fırçalı, spor salonu bazalt seyirci koltukları, açık hava bazalt dekorasyon ve benzeri.

Tüm bunlar İŞKAR MADENCİLİK tarafından profesyonel bir şekilde sizlerle buluşturuluyor. Bizi tercih eden sayısız müşterimize teşekkürler!

Geri
Telefon
İnstagram
E-posta
Sizi Arayalım
Facebook
Youtube